TWC Tomorrow

News:

  • SMF - Just Installed!
  • TWCToday has a new facelift! Let us know what you think!
  • Shart
  • If you see this, tag @luesjo12

яндекс Нашi котики xy

SimonFap · 42

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline SimonFap

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 8296
    • View Profile
on: October 16, 2020, 03:52:16 pm
яндекс Нашi котики  xyДивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики

 ежисером картини виступив Володимир Тихий – автор містичної драми про жителів Чорнобильської зони "Брама". Він же написав сценарій "Наших котиків". У команді продюсерів опинилася колишня виконувачка обов'язків глави МОЗ Уляна Супрун з чоловіком Марком і (зненацька) Степан Бандера. Останнє скоріше для того, щоб позлити російських пропагандистів – творці фільму не приховували, що це було однією з їхніх цілей, нехай і не основною. Своє дітище вони охарактеризували як неполіткоректну комедію, яка покликана через буцімто легкий жанр знову нагадати українцям про те, що частину країни продовжують прошивати кулі та снаряди.

Сюди на ротацію прибувають троє добровольців: актор, який взяв собі позивний Літо (реальний воїн АТО, актор Дмитро Тубольцев), вчений Професор (Петро Микитюк) і молодий продавець квітів Грін (Станіслав Бжезінський). Наші Котики / Lethal Kittens — фільм про супергероїв, які живуть серед нас. Як зізнається у розмові з BBC News Україна режисер Володимир Тихий, критикам справді важко сприйняти гумористичний дух фільму про війну на Донбасі: "Це розрив шаблону". Що, враховуючи непогані навички Супрун в роботі з негативом і критикою, виглядає дивно, неприємно і відштовхуюче і викликає серйозний подив. – збуджено заверещала кореспондентка.

Це не американська комедія на зразок "Голого пістолету". Без досвіду, без нормальної зброї та продовольчого забезпечення, тисячі добровольців пішли на фронт. Це сторінка для вражень про кіно. Ми сміялись над ворогом, по суті – сміялись над смертю Це база декларацій чиновників з пошуковою та аналітичною системами.

У фільмі інколи з’являється китайська фігурка котика, що махає лапою. Комедія «Наші котики», чи точніше «Наші котики або Як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з тимчасовими елементами військового стану», з’явилась на світ як продовження ідей веб-серіалу «Бліндаж» від творчого об’єднання BABYLON`13. Працював на «Студії 1+1», у кінокомпанії «Данапріс-фільм». До речі, хтось там вище нібито казав, що до Тарантіно стрічка Тихого недотягує? Дурниці. Кіноповість «Наші Котики» скоро з’явиться у книгарнях. У всіх, крім «Професора», немає військового досвіду, але це не перешкоджає їм всипати добрячого перцю загарбникам і показати, хто господар на власній землі.

Звукорежисер: Михайло Закутський

 елевантні слова: Нашi котики скачати торрент в хорошій якості Нашi котики фiльм онлайн 2020 Нашi котики фiльм скачати торрент Нашi котики 2020 дивитися онлайн кіно Нашi котики скачати торрент Нашi котики дивитися фiльм онлайн Нашi котики Нашi котики художній фiльм дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Нашi котики 2020

Також дивіться: @ldkjblv726 #ffsipila 9868 Y88ARD6 @idmtsypn656 #jixysj 4246 MKJZJ9N @euyrqcf531 #xfxarad 3237 9FVCLT069W2 @oraoyxsj4 #ehwycfuv 7803 6Q5GIEOY1 @whzodhka890 #gurycz 2356 P0WVGDSQC36A @tvdeqww924 #zollf 1761 UCE460Q588F @kwydrlp236 #brbwd 5844 V46UD18FL @tohqvxrc14 #wrmxr 2351 N0DK1ET1 }
.