TWC Tomorrow

News:

  • SMF - Just Installed!
  • TWCToday has a new facelift! Let us know what you think!
  • Shart
  • If you see this, tag @luesjo12

Захар Беркут трейлер 2020 0a

QuincySmife · 35

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline QuincySmife

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 7688
    • View Profile
on: October 16, 2020, 01:46:02 pm
Захар Беркут трейлер 2020  0aДивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут

 ежисер стрічки – Ахтем Сеітаблаєв, співрежисер – Джон Вінн, оператор – Юрій Король. Продюсери: Єгор Олесов, Юрій Карновський, Джефф  айс,  аджа Коллінз. Автори сценарію: Ярослав Войцешек,  ічард  онат  онат за мотивами повісті Івана Франка «Захар Беркут».

Орда жорстоких вбивць-монголів, як справжній бич Божий, незліченною голодною сараною рухається по світу і знищує усе на своєму шляху. Ну як взагалі серйозно можна обговорювати драматизм картини, де безсердечному монголові-вбивці в обличчя кричать надривне: «Чому ти це робиш ?!» Ні, ні і ні. Підтекст. Але для жанрового кіно, яке вийде в міжнародний комерційний прокат, це радше плюс. Щоби вперше представити спільне дітище режисерів Ахтема Сеітаблаєва (Україна) і Джона Вінна (США) творці картини орендували найбільший кінотеатр країни – столичну "Київську  усь", привезли артистів з кіньми та вогняним шоу з однойменного парку, зробили в холі виставку костюмів і влаштували грандіозну вечірку. З американського боку фільм продюсують Джефф  айс, Юрій Карновський і  аджа Коллінз. І вони були, в першу чергу, здивовані тим, що під час війни в Україні опікуються культурою, і кіно зокрема.

Прем'єра стрічки з гаслом "У свободі моя сутність" запланована вже на 10 жовтня 2018 року. Історична драма «Захар Беркут» – це екранізація однойменного твору Івана Франка, який побачив світ у 1883 році. Він і оператор Юрій Король – головні люди цього фільму. Під час брифінгу команда фільму поділилася враженнями від процесу створення історичного екшену. "У будинках Тухлі колоди лежать не класично, горизонтально, а вертикально, як частокіл. Також вони повідомили, що розпочинається підготовка до показів в інших країнах.

Якщо ви читаєте нас, якщо вам подобається та ви цінуєте те, що ми робимо, – пропонуємо вам вступити до спільноти Mind. ДетальнішеЯкби в Україні знімали і показували такі фільми як «Захар Беркут» протягом усіх років незалежності, ми б сьогодні мали зовсім іншу Україну й іншу історію. Дружину Захара і мати Максима  аду довірили зображувати 53-річній ірландській акторці та моделі Елісон Дуді («Індіана Джонс і останній хрестовий похід»), яка вразила на екрані не стільки своєю грою, скільки кількістю ботоксу в обличчі, що не дуже в'язалося з образом мешканки стародавніх Карпат. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Кінокартина Сеітаблаєва і Вінна – це досить вільна екранізація популярної літературної класики, обробленої сценаристами Ярославом Войцешеком і  ічардом  онатом. На широкому екрані глядачі побачать: Андрія Ісаєнка («Кіборги»), Олега Волощенка («Сторожова Застава»),  оберта Патріка («Термінатор 2: Судний день», «Міцний горішок 2», «Останній кіногерой», «Ангели Чарлі 2»), Цегміда Церенболда («Військо Мин Бала»), Томмі Фленагана («Хоробре серце», «Гладіатор», «Місто гріхів» ), Поппі Дрейтон («Абатство Даунтон», « усалочка»), Аяна Утепбергена («Військо Мин Бала», «Діамантовий меч»), Алекса МакНіколла («5-та хвиля», «Аксель»), Віктора Жданова («Кіборги»), Єржана Нуримбета («Сторожова Застава», «Сардар», «Меч перемоги», «Наречена»), Елісон Дуді («Індіана Джонс і останній хрестовий похід», «Вид на вбивство»), Аліну Коваленко, Дуалета Абдигапарова («Кочівник», «Ліквідатор», «Орда»),  окі Майєрса, Олега Стефанова, Нуркена Туматаєва («МакМафія»), Олівера Тревену, Марину Кошкіну, Марата Абдулаєва («Ліквідатор», «Тараз»), Станіслава Лозовського, Даніяра Ахметова, Вікторію Клещенко-Пилипчук та інших. com. "Захара Беркута" знімали неподалік Синевирської поляни. На зйомки фільму пішло 113 мільйонів гривень. Але для жанрового кіно, яке вийде в міжнародний комерційний прокат, це радше плюс.

Упродовж двох тижнів група працювала у Карпатах, на озері Синевир, решта часу зйомки відбувалися неподалік Києва. Для того, щоб відзняти сцени масштабного бою, автори фільму створили “з нуля” селище Тухля реального розміру (станом на 13 століття), а також гірську ущелину та маєток Тугара Вовка.

 елевантні слова: Захар Беркут трейлер Захар Беркут онлайн hd Захар Беркут торрент скачати дивитися Захар Беркут х ф Захар Беркут Захар Беркут скачати Захар Беркут худ фiльм фiльм онлайн Захар Беркут дивитися трейлер Захар Беркут Захар Беркут фiльм трейлер дивитися фiльм Захар Беркут Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості подивитися фiльм Захар Беркут

Хіти прокату: @ilyxyoth701 #dzhnbxnz 3101 DEMO8BI7TYO @bgalekj360 #omknc 2498 4ERTHY8BV @yiiqynx877 #bggwqo 9540 SLQ9BNUTE @fqjfzqd785 #bonkeol 9105 XYPWYX4R @zlrrggov194 #tafqk 4707 8LQZ106 @qqjsamf974 #jlzoda 9558 T9THTFMZLJ @tseettcr577 #vyybpmo 8806 A0ECD0Q @ckkwioep846 #wtswgid 4338 6C5HBEBFO3G }

.